Lev na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Lev na mesiac júlLev

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, tiež sa približuje obdobie vašich narodenín, máte plno elánu a energie a vaša myseľ sa už teší na dobrodružstvo na dovolenke. Možno máte aj tajné priania, že sa tam s niekým zoznámite, ale hviezdy vám napísali iný scenár: Vrátite sa síce s batôžkom plným zážitkov a stretnutí, ale tá osoba, ktorú potrebujete k svojmu životu, vás bude čakať tu doma a vy si ju už konečne všimnete… .-)

Zadaní Levi,  v tomto období nadpriemerne preceňujete svoje sily a tvrdohlavo nepočúvate úzkostlivé rady svojho partnera. Ale tento raz sa vám to nemusí vyplatiť – môžete z vyčerpania ochorieť a pokaziť sebe aj rodine letnú dovolenku! Preto načúvajte svojho partnera, ktorý vám chce s láskou len to najlepšie.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti nemusíte prijať pracovné aktivity, ktoré sú na dlhšiu dobu, len aby ste mali všetko zabezpečené. Doriešte, čo máte, oddýchnite si, od augusta môžu prísť nové a zaujímavejšie ponuky. Samozrejme, aj finančne lákavejšie. Tak aby ste neostali s dlhým nosom, že ste sa dopredu nepremyslene zaviazali…!

Zdravie:

Dávajte si pozor na úpaly a na dlhý pobyt na slnku, dodržujte pitný režim. Nepodceňujte slnečníky a ochranné opaľovacie krémy.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Leva:

Do kúpeľa pridajte olej z jazmínu, prisypte lupienky z bielej ľalie a zapáľte  si purpurové sviečky…

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY