Lev na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Lev

Lev na mesiac máj

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, vaša energia pod vplyvom Slnka bude tiež veľmi silná a príťažlivá pre iných. Toto ku vám pritiahne veľa záujemcov, ale pozor, aby ste sa nezamotali do bludného kruhu nepremyslených sľubov, plynúcich z vášho nadšenia a unáhlených rozhodnutí, ktoré by vám mohli skomplikovať život. Ale tá správna osoba, pri ktorej sa úplne zmeníte :-), ku vám prichádza najneskôr do mesiaca august.

Zadaní Levi, tiež je dobré obdobie sadnúť si s partnerom za stôl a porozprávať sa na rovinu o tom, čo vy už dávno intuitívne cítite. Ak má problém, že ste silnejší a viac zarábate a že nemáte na seba toľko času, koľko by on chcel, nech sa vyrozpráva a určite nájdete kompromis – len k tomu treba z vašej strany viac ohľaduplnosti a vedieť sa vcítiť do kože toho druhého.

Kariéra a financie:

Ak sa v pracovnej oblasti cítite trošku zablokovaní, od augusta, či septembra vám tiež planéty  budú priať v zmene zamestnania. Dokonca sa môžete vrátiť k niečomu, kde ste boli v minulosti úspešní. Len si treba uvedomiť, že vy sa vraciate do niečoho staro-nového a treba sa prispôsobiť súčasnému systému a zaradiť sa. Nepripomínaje stále svoje úspechy zašlej slávy…  J

Zdravie:

Pozor na psychickú vyčerpanosť a na prudké zmeny nálad. Odporúčam čaj z medovky a mäty piepornej.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne boh Apollo a zafír. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY