Lev na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

sme na prahu sychravej jesene  a onedlho už prevezme svoje žezlo pani Zima. Všetci vieme, že tento čas môže pôsobiť depresívne, vyčerpávajúco a to najmä kvôli tomu, že nám odchádza blahodarná sila slnka. A keďže sa už nedá toľko chodiť von, na prechádzky, radi by sme každému znameniu chceli poradiť,. akým spôsobom by ste si mohli dobiť svoju vlastnú silu. V našom energetickom batôžteku bude pre každé znamenie jeden drahokam, hoci aj vo forme šperku, ktorý môžete nosiť. Okrem toho predmet z kovu, ktorý môžete mať položený na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole, alebo jednoducho tam, kde Vám to vyhovuje a energeticky sedí. Poradíme vám aj to, aká farba by Vás povzbudila a pohladila Vašu dušu v tomto čase (môže to byť oblečenie, módne alebo bytové doplnky, sviečky, hrnčeky, či iné predmety…).

A na uvoľnenie tela, duše a mysle Vám prezradíme, aký kúpeľ si pripraviť.

Tak Vám prajem, aby ste si v tomto, hoci občas aj trochu pochmúrnom období, našli svoje vnútorné šťastie.  A tak sa staň! 😇

Vaša Katarína

LevLev

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, máte ešte dosť zásob slnečnej energie z leta, ktorá vás zásobuje v tomto sychravom počasí. Pokiaľ ide o vzťahy, práve sami v sebe uzatvárate nepríjemné situácie zo vzťahov minulých a chystáte sa na cestičky lovu. Je to najlepšie, čo môžete urobiť: neplakať nad rozliatym mliekom, ale hľadať niečo nové. Vašou silnou energiou sa vám to aj podarí, len pozor, dajte tomu čas a spoznávajte tú novú osobu. Netreba veci unáhliť – napríklad hneď so spoločným bývaním. Vychutnávaje si v pomalom tempe dvorenie novej osoby a čaro nových začiatkov. Budete spokojní.

Zadaní Levi,  neprekrúcajte si hneď význam toho, že váš partner vám neskladá poklony hneď každý deň. Nevyvolávajte žiarlivostné scény, ktoré môžu byť predmetom len vašej bohatej fantázie! Choďte na to z inej strany, pripravte vy preňho nejaké prekvapenie, možno aj vonný kúpeľ so sviečkami, s lahodnou večerou a podľa jeho reakcie sa vaše pochybnosti veľmi rýchlo rozplynú.

Kariéra a financie:

Máte zo všetkých znamení najviac energie, ktorú nemôžu nabúrať ani pochmúrne sychravé dni a večery a preto, ak naozaj nie ste spokojní vo vašej momentálnej práci, môžete to pokojne otvorene prejaviť a predniesť váš názor. Ak narazíte na mlčanie a nezáujem, máte výborné obdobie na zmenu práce niekam inam, alebo aj podnikanie, ak ste už o tom dlhšie uvažovali. Skvelý čas na zmeny v pracovnej oblasti, ktorý sa zúročí aj finančne.

Zdravie:

Pozor na prechladnutie krížovej oblasti, kĺbov dolných končatín a odporučila by som masáže lymfatických uzlín s hrejivými masťami.

Váš energetický batôžtek:

Šperk: rubín

Predmet pre šťastie z kovu: zlato alebo jeho imitácia

Farba:  farby slnka od východu do západu

Upokojujúci kúpeľ by mal obsahovať červenú višňu

Strelec na mesiac október

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY