Lev na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Lev

Lev

 

Láska a vzťahy:

Október by mohol byť pre Levov pokojným a šťastným mesiacom. Mnohí sa môžu aj zaľúbiť – no a ak by ten šťastný bol ešte aj v znamení Váh, tak to by bolo úplne ideálne! Avšak bez ohľadu na to, v akom znamení bude vaša láska, užívajte si toto krásne obdobie! Nič nie je samozrejmé a nič nemusí trvať večne. Zaľúbencom hrozia ku koncu mesiaca hádky. Tí, ktorí žijú v partnerstve už dlhší čas, nemali by tiež zaspať na vavrínoch a nemali by si byť sami sebou až takí istí. Ak sa vo vzťahu nahromadili nejaké problémy, neobchádzajme ich potajomky, ani nestrkajme hlavu do piesku – treba ich jednoducho riešiť. Ak má váš partner romantické túžby a vy zase plno práce, mali by ste mu vyhovieť a vychutnať si príjemné chvíle s ním – aj za cenu, že potom budete ponocovať a dobiehať prácu. Život je skrátka taký, že niektoré chvíle sa už nezopakujú – užívajte si to, čo je pekné, práca počká… Dôležité sú skrátka dobré vzťahy – a platí to aj v rodine. Ak máme dobré rodinné vzťahy, sme šťastní. Preto urobte v tomto čase niečo aj na utuženie rodinných vzťahov – prijmite pozvanie na návštevu či oslavu, alebo usporiadajte príjemné rodinné posedenie doma.

Kariéra a financie:

Tento čas je vhodný na vybavovanie po úradoch i rôznych potrebných telefonátov – veci sa pohnú vpred. Vaše projekty môžu osloviť veľa ľudí. Máte dostatočne široké lakte a usilovnosť  na to, aby ste boli úspešní – a vy aj úspešné budete! Samozrejme, nezaobíde sa to bez závistlivcov.

Zdravie:

Keďže v tomto čase veľa pracujete, mali by ste si dať pozor, aby ste to s prácou až tak veľmi nepreháňali – najmä si dajte pozor aj na to, aby ste to nepreháňali s rôznymi životabudičmi a návykovými látkami, pretože tie by vám mohli  spôsobiť vážne problémy. Dbajte na pravidelný pitný i stravovací režim a jedzte viac zeleniny a nie veľmi tučných mliečnych výrobkov ako mäsa.

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY