Lev na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Lev na mesiac septemberLev

Láska a vzťahy:

Hviezdy vám pravdepodobne prinesú veľa spoločenských podujatí a to je čas, keď sú Levi celkom vo svojom živle – najmä, ak máte pocit, že by ste chceli od života viac ako dostávate, alebo ak ste ešte nenašli toho správneho partnera. V každom prípade, Levi budú v tomto čase aktívnejší ako  inokedy a sex ich bude celkom baviť. Tí, ktorí žijú v partnerstve a nie sú celkom spokojní, možno by sa mali zamyslieť, či náhodou nekladú na svojho partnera príliš vysoké nároky – napokon, nikto nie je dokonalý. Tí, ktorí sú zatiaľ single, majú veľkú šancu na zoznámenie, ale doslova aj na šťastné zaľúbenie. Určite však buďte iniciatívni aj vy sami a nečakajte so založenými rukami, že vám láska sama príde až domov. Niekedy sa stáva, samozrejme, aj to, ale vy sa na to radšej nespoliehajte!

 Kariéra a financie:

V blízkom čase by sa mala naskytnúť zaujímavá pracovná príležitosť, ktorá by mala priniesť aj lepšie finančné ohodnotenie. Mali by ste sa však naučiť dôsledne oddeľovať súkromie od pracovného života a nevenovať sa práci vtedy, keď máte mať čas na seba a rodinu. Ak sa už dlhší čas rozhodujete pre zmenu, všetko nasvedčuje tomu, že teraz je ten správny čas. Spočiatku to síce nebude jednoduché a možno sa vám bude zdať, že ste si veľa vecí idealizovali, ale neskôr sa všetko urovná a vy budete radi, že ste sa odhodlali na zmenu. Dariť by sa malo aj tým, ktorí podnikajú alebo investujú svoje peniaze do niečoho – v tomto období si môžete dovoliť aj trochu zariskovať.

Zdravie:

Ak sa chcete vyhnúť zdravotným problémom, naučte sa odpočívať a tak trochu spomaliť tempo. Možno by pomohla aj zdravšia strava a viac pohybu – žeby aspoň prechádzky? Vo vlastnom záujme sa snažte zbaviť pocitu, že musíte pri všetkom byť a všetko robiť – pôjde to aj bez vás, nebojte sa.

Čo vám radia víly 

Zjednodušte si život

Vaša energia je roztrieštená na veľa častí a je najvyšší čas to napraviť. Mali by ste urobiť rázne opatrenia a zbaviť sa nielen nepotrebných vecí, ale aj urobiť si poriadok vo svojom programe a vyberať si naozaj len to, čo je pre vás dôležité. Získate tak nielen čas na dokončenie projektov, ktoré nestíhate, ale vzrastie vám aj sebavedomie, energia a zlepší sa vám zdravie.

Save

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY