Matilda

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Meno Matilda má nemecký pôvod vo význame  silná, udatná bojovníčka. Sú to hrdé, mimoriadne činorodé a vášnivé ženy, obdarené vynikajúcou inteligenciou. Dokážu veci vidieť v globále a tiež ich detailne rozanalyzovať. Do vienka dostali schopnosť vnímať a vytušiť pomocou svojej silnej intuície aj veci skryté a magické.

Matilda

Od detstva majú jasnú predstavu o svojom poslaní a so železnú vôľou ho napĺňajú. Tieto ženy neustále s niečím a za niečo bojujú, sú to rodené revolucionárky, vládnu  neúnavnou aktivitou a dynamizmom. Málokto stačí držať krok s ich priam vražedným tempom. Matildy reagujú veľmi prudko, intenzívne prejavujú svoje emócie, city sú motorom ich aktivity. Nepoznajú strednú cestu.

Ak sú presvedčené o správnosti svojho poslania, dokážu aj hory prenášať a nedajú sa ničím a nikým presvedčiť, aby niečo zmenili, no keď zistia, že sa zmýlili,  zrúti sa im celý svet. Rovnako reagujú aj v partnerských vzťahoch.  Majú však tiež vrodený cit pre diplomaciu a často ho úspešne využívajú. Priateľstvo a vzťahy s nimi nie sú jednoduché, neraz sú plné napätia a stresov, no ak si niekoho obľúbia, vedia byť verné a starostlivé priateľky a manželky. Ovplyvňuje ich planéta Venuša, ich šťastná farba  je žltá.

womangalérie VŠETKY