Panna na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Panna na mesiac aprílPanna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny majú v tomto období veľmi dobrú konšteláciu hviezd, lebo v ich blízkosti sa už nachádza niekto, kto je trpezlivý a rozvážny a má záujem o trvalý vzťah. Netreba to podceňovať. Keď prídete na to, kto táto osoba je, nepokazte si to dôkladným analyzovaním a výsluchom tej osoby o predstavách do ďalekej budúcnosti. Uvoľnite sa, počúvajte a nechajte to na vesmír… 🙂

Zadané Panny by celkovo v partnerských vzťahoch mohli mať dobré obdobie, planéty prajú spoločným plánom a záujmom – treba si len dávať pozor, aby ste  pri presadzovaní vášho uhla pohľadu nezatlačili partnera do kúta a nestlmili jeho túžbu po spoločných aktivitách. Hlavne, nerobte z komára somára 🙂

Kariéra a financie:

Máte výborné obdobie dotiahnuť staré záležitosti, ktoré doteraz boli zablokované a paralelne rozbehnúť nové, dlhodobé projekty. Sršíte nápadmi a energiou. To, čo si zasadíte v tomto období, môže doniesť dlhotrvajúce finančné zabezpečenie.

Zdravie:

V tomto období dbajte na pravidelné kontrolovanie vášho krvného tlaku, pretože mohli by nastať extrémnejšie výkyvy… Odporúčala by som pitie ibištekového čaju.

Váš kvet: Fialový kosatec

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY