Panna na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Panna

Panna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny, ak sa cítite osamotení, musíte zvážiť, čo pre zoznámenie robíte vy sami. V dnešnej dobe treba vyslať jasný signál… J Urobte si voľno, zabudnite na chvíľu na pracovný kolotoč, vyberte sa niekam do spoločnosti alebo s partiou a výsledok nenechá na seba dlho čakať… Verte, že keď budete uvoľnení, vaša šarmantná osoba pritiahne taktiež zaujímavú duálnu dušu..

Zadané Panny, do tohto obdobia by ste mali ukončiť všetky pracovné záležitosti, povinnosti okolo domu a rodiny, skvelý čas na dovolenku s partnerom, ale aby ste si to naozaj vychutnali, odložte pracovné mobily a notebooky… a vypnite…! J

 Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti ste úspešní, keby sa náhodou vyskytol v tomto čase problém, alebo situácia, ktorú hneď neviete vyriešiť, netlačte na pílu, potrebuje to čas. Aj bez vašej energie sa dokáže, že vaša teória bola tá správna.

Zdravie:

Pozor na tráviaci trakt. Nepodceňujte symptómy refluxu!

Dovolenka pre vaše znamenie:

Švédsko, Omán

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY