Panna na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Panna na mesiac február 2018Panna

Láska a vzťahy: 

V partnerstve vás čaká stabilné a šťastné obdobie. Tých, ktorí sú nezadaní, môže  dokonca čakať plánovanie svadby, či spoločného bývania, alebo kúpa nehnuteľnosti. Ale pozor, aby ste sa až do takej miery nezamerali na tieto aktivity, aby váš partner – či už stály, alebo budúci, nemal pocit, že je niekde „na chvoste“ a aby nevnímal vašu neprítomnosť duchom.

Kariéra a financie:

V tomto období vás čaká doriešenie starých pracovných záležitostí a projektov. Nové výzvy pre vás možno nebudú také zaujímavé kreativitou, ale dáte sa do toho, lebo finančné ocenenie vás presvedčí o tom, že sa to vyplatí. J

Od augusta vám potom budú prichádzať aj zaujímavé ponuky, kde sa budete cítiť ako ryba vo vode a v tomto období je aj dobrý čas na začatie vášho podnikania – ak máte takéto plány.

Zdravie:

Môžu sa objaviť problémy v oblasti uší – či už zápaly, bolesti vystreľujúce od zubov, alebo problémy s krvným tlakom. Nepodceňujte tieto symptómy a vyhľadajte lekára.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Santalové drevo a vodná ľalia.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY