Panna na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

PannaPanna

Prognóza na rok 2019:

Panna bude pociťovať v trvalom partnerskom vzťahu nadradenosť, nepochopenie a určitú bariéru v komunikácii. Bude bojovať a snažiť sa napraviť vzťah, ale je to na partnerovi, ako sa k nemu zachová a koľko bude skúšať jeho trpezlivosť, lebo Panna veľa vydrží a ľudia v tomto znamení sú rodinne založení, ale tiež majú svoje hranice.

Panny to tento rok môžu mať nahnuté vo vzťahoch, ale, samozrejme, nie vždy sa to musí končiť rozchodom.

Nezadané Panny, vy budete mať úspešný a dobrý rok. Záujem opačného pohlavia bude priťahovať vaša intelektuálna energia. Ak túžite po trvalom partnerstve, môžete tú správnu osobu stretnúť v auguste alebo v septembri, len ju nesmiete prehliadnuť, nesmiete ju hodnotiť podľa materiálneho zázemia… počúvajte len vaše srdce a ono vás bude viesť tým správnym smerom ku šťastiu.

V pracovnej oblasti si môžete dovoliť riskovať, hrať na viac strán, kariérne bude o vašu osobu veľký záujem. Vy sa budete rozhodovať, či si vyberiete niečo, čo vás napĺňa, alebo postavenie, či možnosť vysokého zárobku. Bude to pokušenie z toho dôvodu, že nebude všetko v jednom… J

V tomto roku môžete mať problémy s ušami, môžu sa vyskytnúť zápaly, problémy prepojené so zubami a zo psychickej energie to môže mať význam, že nepočujete to, čo nechcete počuť.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY