Panna na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Panna na mesiac júl

Panna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny, v tomto období budete tiež sršať silnou energiou, ktorá pritiahne taktiež záujemcov silného charakteru o ich osobu, len sa netreba pozabudnúť a uvedomiť si, že nie sme v práci J Treba dať bokom nadradenosť, lebo keď sa jedná o začínajúci sa vzťah, treba toho druhého počúvať, trochu sa prispôsobiť  a všetko bude krásne..

Zadané Panny, odložte v tomto období závažné riešenia, najmä pokiaľ ide  o váš príbytok, kúpu a predaj nehnuteľností. Využite dovolenku s partnerom, aby ste to všetko detailne a dôverne dopodrobna prebrali. Dôkladné plánovanie vás zharmonizuje a zblíži a od septembra sa vaše plány perfektne zrealizujú.

Kariéra a financie:

Vaše pracovné a kariérne vyhliadky sú dobre naplánované, aj ich úspešne zrealizujete, jedine by ste si mali premyslieť, či čiastka, ktorú budete požadovať, nie je mierne prehnaná… Táto záležitosť by mohla narušiť dlhotrvácnosť vašich pracovných aktivít.

Zdravie:

Dávajte si pozor v tomto letnom období na výber stravy, vyhýbajte sa vajíčkam, majonézam a podobným rizikovým potravinám. Prípadne majte doma pripravenú kvalitnú črevnú dezinfekciu… .-)

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Pannu:

Do kúpeľa nalejte škoricový olej a zažnite zlatožlté sviečky. Kúpeľ posypte lupienkami zo žltých ruží.

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY