Panna na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Panna na mesiac májPanna

Láska a vzťahy:  

Nezadané Panny, aj vo vás v tomto jarno-letnom období vzrastie túžba po stabilnom vzťahu. Aj okolo vás sa bude krútiť množstvo adeptov, len sa treba mať na pozore, či si vyberiete lichotníka s darom reči, alebo niekoho, kto svoju priazeň bude viac prejavovať skutkami než rozprávaním do vetra. Verím tomu, že váš element Zeme našepká tú správnu voľbu!

Zadané Panny, celkovo by ste mali mať šťastné obdobie. Darí sa vám aj pracovne, aj v spoločenskom živote. Skúste do tohto víru viac zapojiť aj svojho partnera a vytvorí vám to harmonické pole aj v partnerskom živote.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti v tomto období verte len sami sebe. Nedajte sa využiť niekým, kto váš talent bude chcieť zneužiť vo svoj prospech. Ak budete mať všetko pod kontrolou a budete obozretní, budete skvele napredovať a žať kariérny úspech, spojený s patričným finančným ohodnotením.

Zdravie:

Pozor na migrény – môže ich vyvolávať blokácia krčnej chrbtice. Odporúčam masáže, plávanie, popíjanie čaju z levandule, medovky a materinej dúšky. Pomáha aj potieranie hlavy a oblasti spánkov levanduľovým éterickým olejčekom.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne bohyňa Veľká matka a kameň jantár. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá