Panna na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Panna na mesiac marecPanna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny, nebuďte strohí a nedržte sa svojich zásad, že partner si vás má nájsť a dobyť. Priložte ruku k dielu, buďte iniciatívnejší, choďte do spoločnosti, začnite flirtovať a takto padne ten neviditeľný múr, ktorý ste si vybudovali okolo seba a sami budete prekvapení, z koľkých možností si budete môcť začať vyberať.

Zadané Panny, neupadajte do sebaľútosti, že váš partner nesúhlasí striktne so všetkými vašimi názormi. Treba si vypočuť aj jeho argumenty a skúsiť sa na veci pozrieť trochu s odľahčenou optikou. Potom prídete na to, že vlastne vôbec veci nezľahčuje, ale chce vás odbremeniť a mať viac pre seba. 🙂

Kariéra a financie:

Panny, v tomto období znovuzrodenia pani Jari budete mať mimoriadne dobré obdobie na nové pracovné projekty, ktoré by mohli byť aj finančne výnosné. Vy musíte len silno zabojovať a presadiť svoje presvedčenie u nadriadených alebo dôležitých ľudí, nespoliehajte sa na nikoho, len sami na seba. Môže sa vám to v pracovnej a finančnej sfére dlhodobo vyplatiť.

Zdravie:

Pozor na žalúdočné ťažkosti a na problémy s tráviacim traktom.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom javor, chyťte ho dlaňami a potom mu ctižiadostivo a sebavedome porozprávajte o tom, aké máte plány, aké skúsenosti hľadáte. On vás upokojí a v krátkej dobe sa vo vašej pamäti ukážu obrázky, ktoré vás dovedú k žiadanému cieľu (ak sa budete podľa nich správať).

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY