Panna na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Panna

Panna na mesiac september

Láska a vzťahy:

Panny sa budú v septembri v oblasti lásky a vzťahov cítiť ako na hojdačke – raz bude všetko krásne a skvelé a krátko na to zase úplne nanič – aspoň tak to cítite… Máte pocit, že ste plní energie a že by ste chceli milovať a byť milovaní, ale súčasne máte vo svojom srdci akýsi zvláštny zmätok a pochybujete, či je práve to to správne, čo by ste potrebovali, alebo či vás váš partner naozaj miluje… Panny sú už raz také – neustále pochybujúce o všetkom. Ak však žijete v peknom vzťahu, nech vás ani nenapadne skúšať to niekde inde – to, čo by ste teraz zasiali, mohlo by priniesť bolestivé plody v budúcnosti. Myslite radšej na pekné chvíle, ktoré ste s partnerom prežili v minulosti a skúste sa z nich inšpirovať aj v súčasnosti. Pousilujte sa vniesť čaro a zaujímavé nápady aj do všedných dní – uvidíte, že váš život bude krajší.

 Kariéra a financie:

Určite si ciele a naplánujte si zmeny. Možno to ešte necítite, ale pravda je taká, že úspech je už na ceste a otvárajú sa pred vami nové možnosti. V zamestnaní môže prísť ku zmenám a možno bude aj veľa noviniek. Pokiaľ ide o peniaze, tu si tiež nemôžete sťažovať, pretože peniaze začnú prichádzať častejšie ako predtým a dokonca možno aj z viacerých miest. Dariť by sa malo začať aj tým, ktorí podnikajú a doteraz mali pocit, že to nie je pre nich to pravé.

Zdravie:

Naučte sa myslieť pozitívne a venujte pozornosť svojmu podvedomiu. Ak sa budete cítiť šťastní a plní harmónie, choroby vás nebudú ohrozovať. Veľa zdravotných problémov má svoj pôvod v negatívnych myšlienkach. Okrem toho, nesnažte sa byť za každú cenu dokonalí a nevyžadujte to ani od iných – je to strata času i vašej energie.

Čo vám radia víly?

Počúvajte hudbu – umocňuje vašu schopnosť zhmotňovať vaše priania…

Hudba nás zahaľuje do neviditeľného ochranného plášťa, ktorý odráža negatívne energie a pozdvihuje naše myšlienky do radostných výšin. Počúvajte hudbu, ktorá sa vám páči tak často, ako je to len možné a ak máte chuť, tak si aj sami pospevujte a myslite pritom na veci, ktoré chcete, aby sa vám splnili. Pomocou hudby sa vaše sny môžu premeniť na skutočnosť.

Save

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY