Rak na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Rak na mesiac aprílRak

Láska a vzťahy:

Nezadaní Raci: Osamelých Rakov v tomto roku, keď v čínskom horoskope vládne znamenie psa, pochytí silná túžba sa usadiť a mať rodinu. A keď namiesto miernej sebaľútosti naozaj vložia svoju energiu do objektívneho hľadania partnera, môžu stretnúť osobu, s ktorou si môžu začať budovať základy trvalého vzťahu. Treba mať len sebadôveru a trpezlivosť!

Zadaní Raci, podľa terajšej konštelácie hviezd môžete byť nespokojní, frustrovaní po dlhej zime, pričom máte pocit, že nič nenapreduje vopred a cítite istú stagnáciu. Neriešte problém tak, že sa vtiahnete do vášho panciera! Zmeňte spôsob komunikácie a povedzte partnerovi otvorene, čo vás trápi a čo chcete od neho, aby zmenil. Verte, že za pokus to stojí… J

Kariéra a financie:

Ešte v tomto období takisto nie ste najspokojnejší so svojou pracovnou situáciou. Treba však vydržať, lebo najneskôr od augusta príde vaša šanca v podobe nečakanej ponuky, ktorá vašu situáciu zmení o 180 stupňov! Samozrejme, aj finančne.

Zdravie:

Pozor na vyčerpanie, ktoré vám môže spôsobiť oslabenie organizmu, depresie… Vaše znamenie najviac potrebuje oddych. Urobte všetko pre to, aby ste si našli čas na relaxáciu. Vhodné je plávanie a meditácie, kde vypnete svoje myšlienky.

Váš kvet:  Žltý Narcis.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY