Rak na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Rak

Rak na mesiac august

Láska a vzťahy:

Nezadaní Raci, ak ste si ohľadom partnerských vzťahov povedali, že čo má prísť, to príde a svoju energiu ste v tomto letnom období vložili do pracovného nasadenia alebo aktivít, tak práve tu sa vám niekto nečakane objaví, prejaví o vás citlivý záujem a hneď bude všetko krajšie a príjemnejšie… J

Zadaní Raci, máte tesne po narodeninách a v hlave vám možno prebieha bilancovanie a analyzovanie vášho vzťahu. Ale tým, že vaše znamenie je najviac rodinne založené, problémy sa budete snažiť len zmierniť alebo hodiť za hlavu. Aj keď vo vašom vnútri túžite po nejakej zmene alebo oživení, status rodinnej súdržnosti je pre vás prvoradý.

Kariéra a financie:

V tejto oblasti už môžete byť odvážnejší, môžete riskovať, opustiť starú prácu, hľadať niečo nové (aj keď to nie je vo vašej oblasti), dokonca aj za hranicami. Táto cesta, na ktorej ešte v tejto chvíli nevidíte koniec, sa zavŕši nečakanou lukratívnou pracovnou ponukou, kde si dlhodobo prídete na svoje. A budete sa môcť aj finančne dobre zabezpečiť.

Zdravie:

Pozor na alergické reakcie a psychickú vyrovnanosť.

Dovolenka pre vaše znamenie:

Taliansko, New Orleans

Save

Save

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY