Rak na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Rak

Láska a vzťahy:

Planéta Venuša vám prinesie stabilitu a harmóniu do vzťahov trvalých aj nastávajúcich, ale pozor: Neuzavrite sa len do kruhu partnerstva, s tým, že si prestanete všímať vašich priateľov a potreby blízkej rodiny, lebo váš mierny egoizmus by sa vám v budúcnosti mohol mierne vypomstiť a vy by ste mohli ostať prekvapení, že ľudia, ktorí vás mali radi, už vo vašom okolí nie sú.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti, ak budete pociťovať stagnáciu a finančné nedocenenie – ba až pocit využívania, začnite pomaly premýšľať nad zmenou. Urobte si plán a vedzte, že vaše snaženie v letnom období vám vyjde. Môžete urobiť veľký skok, zmeniť pracovné prostredie a finančne si výrazne polepšiť.

Zdravie:

Pozor na kŕče v končatinách! Môže ich spôsobovať chlad,  prechladnutie, nedostatok magnézia. Dodržiavajte pravidelný pitný režim a doprajte si dostatok spánku.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Ópium a Lemongrass

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY