Rak na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
3 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 53 votes, average: 3,67 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

RakRak

Prognóza na rok 2019:

Raci v trvalých vzťahoch, začali ste bilancovať, analyzovať a vidieť svojho partnera bez ružových okuliarov. Ako keby ste sa prebudili z nejakého sna… Váš partner mal síce vždy tieto svoje mínusy, ale váš vnútorný nepokoj otvoril vašu nečakanú vlnu kritiky voči jeho osobe. Nechoďte do extrémov, začnite rozprávať, čo by ste chceli a čo by ste nechceli, týmto spôsobom máte šancu posunúť váš vzťah do vyššieho levelu a partner radšej zapracuje na sebe, ako by stratil vašu priazeň a lásku.

Nezadaní Raci tiež žijú v určitom sebaklame, že takto im je dobre, majú slobodu, ale z tej veľkej slobody budú stále viac a viac smutní. Ako by chceli obísť bolesť zo sklamania, preto sa radšej utiahli pod svoj pancier, ale tiež je to len určitý sebaklam, lebo Rak je stvorený pre lásku, partnerský vzťah a rodinu. Ale tento rok v šiestom a siedmom mesiaci sa objaví niekto so silným charakterom, kto vás bude brať takých, akí ste a ponúkne vám všetko, čo vo vzťahu potrebujete…

V pracovnej oblasti pochytia Raci zvláštnu energiu. Vyjdú zo svojho panciera, zabojujú o seba, ukážu, čo v nich je, zabojujú o svoje nároky. V tomto roku môžu urobiť radikálne zmeny, postúpiť v pracovných pozíciách a zabezpečiť si týmto dlhodobé prosperujúce dobré pracovné miesto, kde sa budú komfortne cítiť. Výborný čas aj na začatie podnikania.

Všetci Raci práve pre tieto uvedené dôvody dávajte si pozor na chrup, zuby, k všetkému dobrému, čo vás čaká, potrebujete čarokrásny úsmev a dokonalý chrup.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY