Rak na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Rak na mesiac júlRak

Láska a vzťahy:

Nezadaní Raci, prekonajte svoje vnútorné obavy, blíži sa čas vašich narodenín a tento ponarodeninový  čas vám prinesie prudkú zmenu k dobru. A to v každej oblasti. Preto neváhajte, choďte do spoločnosti, uvoľnite sa, zabávajte sa. Vaše milé a éterické fluidum ku vám pritiahne tú správnu osobu, ktorá to patrične ocení.

Zadaní Raci, neprenášajte na partnera to, že sa momentálne spomaľuje naplnenie vašich plánov. Je to len dočasné. Využite čas na oddych a dovolenku, kde partnerovi môžete otvoriť svoju dušu a uvidíte, že všetko hneď bude krajšie a lepšie.

Kariéra a financie:

Vy máte v tomto roku  a v tomto čase najlepšie aspekty zmeniť prácu, splniť si vaše pracovné sny, môžete riskovať, môžete začať podnikať, môžete experimentovať s prácou v zahraničí… Odhoďte vnútorný strach, pretože v tejto oblasti a v tomto období si zázračne môžete zmeniť dlhodobo svoj život k lepšiemu.

Zdravie:

Pozor na krčnú chrbticu, ktorá môže vystreľovať do ramien a viesť k tŕpnutiu ruky. Nepodceňujte tieto signály a doprajte si oddych, masáže a cvičenia.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Raka:

Do kúpeľa si nakvapkajte levanduľový olej a posypte ho podrvenými kúskami levanduľového kvetu. Zažnite bledomodré sviečky…

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY