Rak na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

.

Rak na mesiac jún

Rak

Láska a vzťahy:

Nezadaní Raci, máte už túžbu usadiť sa a vytvoriť si rodinu? Ale dlhodobejšie, aj napriek tomu, že nemáte veľké nároky, ste nevycítili toho správneho. Avšak po vašich narodeninách vám hviezdy budú priať. Za neočakávanej situácie, keď budete niečo riešiť, vám v tom pomôže práve ten, či tá, ktorí môžu byť vašimi nastávajúcimi partnermi.

Zadaní Raci, vo vašich vzťahoch by mala panovať pokojná atmosféra – aj vďaka vašej rodinne založenej povahe. Obidvaja s partnerom ste pracovne takí vyťažení, že si užívate každú chvíľku spoločných okamihov.

Kariéra a financie:

V pracovnej sfére Rakov môže od augusta čakať veľká zmena. Vyskytnú sa nečakané a zaujímavé pracovné ponuky, ktoré môžu byť aj v zahraničí. Nemali by ste váhať, je to nová šanca o krok vpred. Kariérne i finančne.

Zdravie:

Váš metabolizmus môže byť trochu v nerovnováhe, preto by bolo dobré si k tejto problematike naštudovať správnu životosprávu, aby ste sa naštartovali.

Vaše minulé životy:

Nemecko – zdravotná sestra, ošetrovateľ v ťažkých dobách chudoby a vojny, maliar, majiteľ manufaktúry.

Sicília – zaoberali ste sa výrobou olivového oleja, ale aj liečiteľstvom, bylinkárstvom a taktiež ste mohli byť silné a obetavé ženy a partnerky mužov podsvetia…

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY