Rak na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Rak na mesiac marecRak

Láska a vzťahy:

Nezadaní Raci, narodení v prvej dekáde, veľmi túžiaci po láske, v prvom rade sa musíte upokojiť a zamyslieť sa nad tým, že keď niekoho stretnete, nemôžete ho silou-mocou hneď citovo priviazať – všetko potrebuje svoj čas.

Nezadaní Raci druhej a tretej dekády, čaká vás romantické stretnutie s osobou, ktorá bude mať podobné predstavy o živote a stabilnom vzťahu ako vy.

Zadaní Raci, v partnerstve sa vám v tomto období bude veľmi dariť, partner bude počúvať dobre cielené rady a táto situácia vaše partnerstvo utuží a posunie.

Kariéra a financie:

Ak už nie ste spokojní a vnútorne vás už vaša práca nenapĺňa, opatrne a bez strachu si pripravte nové plány a poobzerajte sa, kde by vaša pracovná energia padla na úrodnú pôdu. Od mesiaca apríl vám v týchto zmenách budú hviezdy naklonené. Ak sa vám táto zmena podarí, nebojte sa vypýtať si finančné odhodnotenie, o ktorom si myslíte, že vám patrí.

Zdravie:

Pozor na nestály krvný tlak, búšenie srdca, nestresujte sa, dodržiavajte pitný režim a snažte sa čo najviac byť na čerstvom vzduchu.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Vyhľadajte si strom dub, chyťte ho dvoma dlaňami a poproste o silu a sebadôveru, aby ste si verili a dotiahli veci podľa vašich predstáv do finále. Tento mocný strom vám v tom pomôže, lebo je symbol sily a bojovnosti. Potom poďakujte živlom.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY