Rak na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Rak na mesiac september

Rak

Láska a vzťahy: 

Pre vás by október mal byť pohodový mesiac – tí, čo majú šťastný partnerský život, mali by sa so svojou láskou vybrať niekam na dovolenku. Ak sú na nebi vašej lásky predsa len nejaké mráčiky, ktoré treba riešiť, pustite sa do toho, ale snažte sa s nikým nehádať a nerozčuľovať sa – bola by škoda pokaziť si tento pekný mesiac! Pokiaľ ide o vzťahy v rodine, u mnohých Rakov teraz prechádzajú   – to ťažkými skúškami  – skúste si spomenúť na staré-známe, že láska prechádza žalúdkom a pokúste sa spríjemniť atmosféru v rodine pri dobrom jedle  – to zvyčajne pomáha. Tí, ktorí prežívajú v láske krízu, nemali by sa hrať na neomylných, pretože tentoraz naozaj nebudú mať pravdu. Prídete však na to, ako si splniť želanie, ktoré ste sa doteraz báli vysloviť nahlas… V ostatných medziľudských vzťahoch dáte po dlhej dobe šancu niekomu, kto sa dopustil osudnej chyby – a urobíte dobre. Ostatní vás síce za to môžu kritizovať, ale čas ukáže, že to bolo správne rozhodnutie.

Kariéra a financie:

V prvej polovici mesiaca môžu byť mnohí Raci v zamestnaní povýšení a takisto mnohí im to budú závidieť. Závisť, samozrejme, Raci veľmi ťažko znášajú a nedokážu v takomto prostredí pracovať. Dávajte si pozor, aby ste nezanedbali nejaké dôležité povinnosti.  V oblasti financií by to nemalo tento mesiac byť zlé (ale žiadne mimoriadne zisky nečakajte). Podnikatelia by mali byť opatrní pri obchode, ktorý spočiatku bude vyzerať ako veľmi ziskový a nakoniec si vyžiada iba zvýšené  investície.

Zdravie:

Ak máte pocit, že sa potrebujete zbaviť prebytočných kíl, mali by ste tak urobiť, ale vystríhajte sa drastických kúr a diét, pretože by to mohlo mať negatívny dosah na vaše zdravie!

Save

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY