Rak na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Rak na mesiac septemberRak

Láska a vzťahy: 

September bude pre vás hektický – môže priniesť vo vzťahoch veľa napätých situácií a ľudia okolo vás budú plní emócií – nenechajte sa zbytočne strhnúť do rôznych zvád a neuvážených výmen názorov. Ak by sa aj stalo, že niekomu budete chcieť povedať niečo veľmi šťavnaté a od srdca, radšej najprv narátajte do troch a až potom to povedzte – aby to vás, ani iných, potom nemrzelo. Ak ste zadaní, napätú situáciu v rodine sa vám podarí upokojiť, ak pripravíte nejaký skvelý obed alebo večeru, alebo sa jednoducho vyberte do reštaurácie či na výlet, kde emócie rýchlo opadnú a nálada sa uvoľní. Tí, ktorí túžia po láske a stále majú pocit, že akosi nemajú šťastie, netrápte sa a verte, že aj u vás sa už začne blýskať na lepšie časy. Len si ujasnite, čo vlastne chcete, kým sa bezhlavo pustíte do nejakého vzťahu. Upozornenie: Ak by si vašu lásku chcel získať zadaný človek, neberte to vážne – takýto vzťah by vám nepriniesol nič dobré, ani by dlho netrval.

Kariéra a financie:

Je čas rozšíriť si svoje vzdelanie – môže prísť aj zaujímavá ponuka v podobe práce v cudzine. Nezľaknite sa toho, môže vám to priniesť veľa cenných skúseností. Tí, čo sú študenti, budú mať september jednoduchší, ale pracujúci a podnikatelia skočia do celej kopy povinností rovnými nohami. Našťastie, hektická situácia sa rýchlo upokojí. V oblasti financií vás čakajú menšie výdavky, s ktorými ste nerátali, takže radšej trochu šetrite. Dočkáte sa však aj milého prekvapenia – žeby nejaký darček?

Zdravie:

Ak máte pocit, že s vaším zdravím nie je všetko celkom v poriadku, vyhľadajte radšej rýchlo lekára – zvyčajne mávate veľmi dobrú intuíciu. Vo vlastnom záujme by ste mali zlepšiť svoje stravovacie návyky a venovať sa viac svojej kondícii.

Čo vám radia víly?

Nový úsvit

Prežili ste už mnohé ťažké chvíle, ale verte, že teraz už musí prísť to lepšie vo vašom živote. Vyplavte zo svojej mysle a spomienok všetko negatívne a ponechajte si v nej len lásku a pozitívne veci. Ak sa vo vašom živote aj opakovali niektoré nepríjemné veci dookola, urobte za tým hrubú čiaru a verte, že ste práve dosiahli bod, keď do vášho života začne prúdiť pozitívna energia a začnete prežívať pekné veci v rôznych oblastiach…

Save

Save

Save

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY