Ryby na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

RybyRyby

Láska a vzťahy:

Nezadané Ryby (toto platí najmä pre dámy), v tomto období sa zvýši aj vaša vibrácia príťažlivosti, preto sa bude okolo vás točiť veľa zaujímavých nápadníkov a obdivovateľov, takže by ste si mohli aj vybrať… J Ale nesmiete na prvom rande vyložiť karty o svojej predstave presného opisu, ako by váš vzťah mal vyzerať v ďalekej budúcnosti. Ostaňte radšej femme fatale – rola tajomnej ženy vám prinesie vytúžený úlovok.

Zadané Ryby, aj keď máte pocit, že sa na vás problémy valia z každej strany, neuzatvárajte sa pred svojím partnerom! Aj keď to myslíte v dobrom, že ho nechcete zaťažiť, ale že ho chcete ochrániť pred zbytočnými starosťami a informáciami, táto voľba prinesie skôr opačný efekt a vašu polovičku len zneistíte. Mlčanie nikdy nič dobré neprinieslo… Otvorte sa, rozprávajte sa, ale najmä – nezabudnite pochváliť a prejaviť vďaku. Za to, že ste v znamení Rýb, nemusí na vás predsa platiť charakteristika, že ste chladní a mlčanliví… 🙂

Kariéra a financie:

Kariérovo a pracovne vám ide veľmi dobré a plodné obdobie. Preto buďte fyzicky a psychicky pripravení, vytvorte si okolo seba tím ľudí, ktorým dôverujete a na ktorých sa budete môcť spoľahnúť. Prichádza k vám finančný boom v pozitívnom zmysle slova 🙂

Zdravie:

Pozor na reumatické zápaly a preťaženie organizmu. Odporučila by som teplé kúpele, kde si dáte magnéziovú soľ a natierať sa masťami na kĺby, ktoré majú prehrievací efekt.

Váš kvet: Fialový orgován

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY