Ryby na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Ryby na mesiac február 2018Ryby

Láska a vzťahy:

Nezadané Ryby, možno už vaši priatelia krútili nad vami hlavou, keď ste im rozprávali o vašej romantickej predstave, že príde niekto, kto vás bude milovať ozajstnou láskou. Tým, že materiálno je pre vás vedľajšie a veríte v osud, táto osoba sa vám teraz, v čase narodenín, v živote nečakane objaví. Môžete ju stretnúť hocikde – v pracovnej oblasti, alebo napríklad niekde, kde si uzimene budete uchlipkávať čaj či kávu a niekto do vás nečakane vrazí… A môže začať romanca ako vystrihnutá z filmu… Vy budete šťastní a priatelia ostanú v nemom úžase…

Zadané Ryby, naopak, sa zmietajú v pochybnostiach a v neistote ohľadom partnerského vzťahu. Prehnane sa poddávajú pocitom, že partner o nich nejaví záujem, ale mali by sa na celú vec pozrieť aj z jeho uhla pohľadu. Možno má len problémy v práci, možno je len vyčerpaný… Bolo by dobré zaujímať sa aj o jeho pocity a myšlienky. Tento váš nepokoj po narodeninách opadne a vy zas budete vidieť veci čisto a reálne.

Kariéra a financie:

V kariérnej oblasti ste stabilizovaní a bude sa vám dariť. Môžete čakať postup a finančné zlepšenie. Z jednej strany vám to bude imponovať, že dostávate kompetencie riešiť komplikované záležitosti, ale z druhej strany sa môžete na to sťažovať. Tak treba to vybalansovať tak, aby sa vo vašom pracovnom okolí nezačalo pošepkávať, že len chcete upozorniť na svoju dôležitosť.

Zdravie:

Nepodceňujte symptómy, ktoré poukazujú buď na zvýšený alebo skákavý krvný tlak. Ak takéto niečo zistíte, navštívte radšej lekára a počúvnite jeho rady.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY