Ryby na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Ryby na mesiac február 2018Ryby

Láska a vzťahy:

Rybky, neprenášajte svoju vnútornú nespokojnosť na partnera – ak niečo chcete, pomenujte veci pravým menom. Venuša vám dopraje veľa lásky a šance na nové stretnutia. Verte si a otvorte sa milovanej osobe, ktorá je buď pri vás, alebo ku vám prichádza.

Kariéra a financie:

Môže sa stať, že v tomto období váš pracovný perfekcionalizmus budú chcieť zneužiť ľudia okolo vás. Taktiež vás budú chcieť presvedčiť, aby sa váš pracovný systém zhodoval s ich záujmami. Vy však len počúvajte vašu intuíciu, buďte lojálni k ľuďom, ktorí nesklamali vašu dôveru. To, že sa nedáte ovplyvniť, vám v pracovnej oblasti prinesie rešpekt, dobré meno a finančnú nezávislosť.

Zdravie:

Dávajte si pozor na zápaly v ústnej dutine, ale aj hrdla a nepodceňujte bolesť zubov.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Konvalinka a pižmo.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY