Ryby na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme za sebou náročný rok 2017, ktorý nekompromisne ukazoval pravdu, a preto ho treba vnímať ako očistný. Rok Ohnivého kohúta spálil všetko, čo vo Vašom živote nemalo pokračovať, aby pripravil cestu roku 2018, kde by celkovo malo zavládnuť miernejšie obdobie. Toto by sa malo týkať nielen Vášho osobného života, ale aj oblasti medzinárodných vzťahov. Nový rok, do ktorého vstupujete, prinesie dobré možnosti na sebarealizáciu, pracovné zmeny a polepšenie si vo financiách. Avšak vo veciach lásky a vzťahov to bude ešte stále komplikované. Možno aj preto, že mnohí namiesto hľadania kompromisov si zvolia ľahšiu cestu rozchodu. Napokon tieto možnosti Vám dáva aj táto doba, preto je stále viac ľudí, čo žijú single. Ale toto nie je tá správna cesta, pretože každý potrebuje svoju spriaznenú dušu, každý potrebuje lásku, ktorá sa pomaly, ale isto niekde vytráca. A pritom, niekedy by tak málo stačilo… Rozprávať sa úprimne a otvorene o svojich pocitoch, povedať tomu druhému na rovinu, čo nás ťaží a trápi, odosobniť sa trochu od sveta virtuálnej ilúzie, tešiť sa z každého dňa a netrápiť sa nad budúcnosťou, ale vychutnať si každú minútu so svojimi blízkymi a deťmi.

A ešte niečo dôležité:

Nemali by sme zabúdať na svoju Matku Zem, ktorá nám dáva všetko potrebné k životu a my si to niekedy nevážime a považujeme to za samozrejmé. Keby len každý jeden z nás priložil ruku k dielu a začal si vážiť Matku Zem, tak naši potomkovia by sa mohli tiež dožiť jej štedrosti – doprajme im to! Prajem Vám všetkým v roku 2018 fyzické zdravie a duševnú pohodu. J

Vaša Katarína

Ryby na mesiac decemberRyby

Láska a vzťahy:

Zadané Ryby budú mať dobré obdobie. Pre oživenie stereotypného partnerského spolužitia prekonáte nudu tým, že sa budete jeden druhému viac venovať, oživíte z minulosti to, čo bolo pekné, vyhľadáte starých priateľov a absolvujete nejakú spoločnú, netradičnú, bláznivú dovolenku. Nezadané Rybky, popremýšľajte nad tým, či vy sami si nenegujete to, aby ste sa zoznámili s vaším budúcim partnerom. Dokonalosť neexistuje, treba sa vrhnúť do víru života a spoločenských udalostí, lebo práve na takomto mieste by ste mohli stretnúť veľmi zaujímavú osobu a mohlo by sa z toho vykľuť pekné partnerstvo.

Kariéra a financie:

V pracovnej aj podnikateľskej oblasti sa vám bude veľmi dariť. Dobré myšlienky a nápady prídu samy od seba a ľahšie ako po minulé roky budete prekonávať aj náročnejšie pracovné úlohy. Len nesmiete zastať a zapochybovať o sebe! Samozrejme, odrazí sa to aj na financiách.

Zdravie:

Môžu sa vyskytnúť problémy s očami – či už citlivosť a zápaly, alebo zhoršené videnie. Treba to ihneď riešiť…

Váš batôžtek šťastia by mal byť tyrkysovo zelenej lesklej farby. Vložte do neho lastúrovú mušličku (napríklad z dovolenky), alebo hoci aj imitácie bielych perál, morskú soľ, lupene z bielych ruží a previažte ho tmavomodrou stužkou.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY