Ryby na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Vaša Katarína

Ryby na mesiac decemberRyby

Prognóza na rok 2019:

Ryby, ak máte v pracovnej oblasti pocit, že dlhodobo nie ste docenení, tak by ste v roku 2019, okolo vašich narodenín, mali prejaviť razantne svoju nespokojnosť. Ak to nepadne na úrodnú pôdu, je čas rozhliadnuť sa po nových možnostiach. Tým, že ste lojálni a skvelí pracovníci, na nové pracovné miesto nebudete čakať dlho. Môžete nájsť stabilnú prácu, kde si vás ocenia, budú si vás vážiť a dostanete možnosť na rýchly pracovný rast alebo postup a vy budete sám so sebou v tejto oblasti psychicky vyrovnaný a spokojný.

Ryby v roku prasaťa budú veľmi vyhladovaní po pokoji a harmónii. Preto, ak nie sú spokojní v trvalom partnerskom vzťahu, budú sa sami  sebe čudovať, aké urobia radikálne kroky. Veľa Rýb môže prísť v tomto roku k definitívnym rozchodom – ak sa Ryba takto rozhodne. Vypláva z mútnej rieky do krištáľovo čistého jazera. Je to jediné znamenie vo zverokruhu, ktoré bude potrebovať v každej sfére ukončiť svoje staré nekomfortné záležitosti a čeliť novým výzvam. Partnerské vzťahy, ktoré sú v harmónii, sa budú len utužovať a láskyplne si užívať jeden druhého.

Nezadané Ryby, nemajte hlavy v smútku, prehodnoťte svoje priority ohľadom budúceho partnera. Nie je to len o materializme a o dokonalej vizáži, ale aj o duši. Ak otvoríte svoje tretie oko a srdce, v jarnom období stretnete úžasnú osobu, s ktorou by ste mohli v harmónii zdieľať svoj čas.

Zdravie: Ak máte pocit, že vám vypadávajú vlasy, alebo máte oslabené nechty, znamená to, že vám chýbajú nejaké vitamíny a vnútorne sa s vami niečo deje. Lebo aj ryba stráca šupiny, keď voda, v ktorej sa nachádza, nemá vytvorenú potrebnú a výživnú flóru…

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY