Ryby na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Ryby na mesiac február 2018

Ryby

Láska a vzťahy:

Nezadané Ryby, v tomto období, či chcete, alebo nie, dozrel čas, že sa nečakane stretnete so zaujímavou osobou. Budete si veľmi sympatickí, len vašej citlivej duši nebude sedieť zvláštny podpichovačný humor tejto osoby. Nezabaľte sa do svojich šupín a prekonajte to. Keď si prídete na chuť, môže sa z toho vyvinúť šťastný a plnohodnotný vzťah.

Zadané Ryby, končí vám neisté a deprimujúce obdobie, veci sa menia k dobrému. Ak sa trochu nadýchate a upokojíte, venujte svoju lásku i pozornosť svojmu partnerovi, ktorý pri vás stál v období, keď ste boli nervózni. Nehanbite sa prejaviť svoju lásku, vďaku a oddanosť, ktorú si zaslúži a pozvite ju na romantickú dovolenku.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti sa vám roztrhne vrece s novými, zaujímavými ponukami. Už tentokrát za to nemôžu ani tak hviezdy J, ale vaša pracovitosť, lojálnosť a dobré meno. Aj keď sa vám bude dariť, nezabúdajte na starých dlžníkov a nepreceňujte svoje sily.

Zdravie:

Ak ste mali nejaké zdravotné problémy z minulosti, naplánovanú nejakú operáciu, rehabilitáciu, či vyšetrenia, neodkladajte to ani minútu, aby ste na dovolenku a oddych išli s dobrým pocitom.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Ryby:  

Do kúpeľa si nalejte ylang-ylang, zažnite sviečky tyrkysovo-striebornej farby a nasypte zopár lupienkov modrej ruže (ak zoženiete).

Save

Save

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY