Ryby na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Ryby

Ryby

Láska a vzťahy: 

Nezadané Ryby, ak vás už sužuje samota a stále premýšľate nad tým, prečo sa vám nedarí nájsť toho pravého či pravú, skúste sa zamyslieť nad sebou, prečo to nejde… Nenájdete síce hneď v prvom momente partnera na celý život, ale nevzdávajte to! Treba chodiť viac do spoločnosti, byť spontánny a uvoľnený a neprehliadať signály, ktoré ku vám budú vysielané… Ak sa podľa tohto zariadite, vo veľmi krátkej dobe stretnete osobu, po ktorej túžite a s ktorou môžete vytvoriť hodnotný partnerský vzťah.

Zadané Ryby, nenechajte si narušiť partnerskú harmóniu vašou domýšľavosťou. Ak sa partner na vás nesústredí, nemusí to byť hneď o vás. Možno trošku potrebuje byť sám, so svojimi myšlienkami a plánmi. Ak máte nejaké obavy, treba to na rovinu prediskutovať. V prípade, že potrebujete viac prejavov lásky, treba mu to naznačiť.

Kariéra a financie:

Čaká vás náročné obdobie. Budete riešiť viac krízových situácií a na vaše plecia padne viac závažných rozhodnutí, ale vy to zvládnete. Ak to  bude potrebné, rozdeľte úlohy aj na ostatných kolegov s pracovníkov okolo vás. Finančne budete stabilizovaní.

Zdravie:

Buďte opatrní, môžu vám hroziť zápaly kĺbov, ak sa spotíte, ihneď si vymeňte oblečenie za suché. A cvičte v tomto období s mierou.

Vaše minulé životy:

Škótsko – aristokrat, hodinár, výrobca gájd, duchovný, misionár, bojovník za ochranu teritória, módny dizajnér, rehoľná sestra.

Argentína – chovateľ dobytka, majiteľ diamantových baní, sochár, pestovateľ kávy, revolucionár.

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY