Ryby na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Ryby na mesiac marecRyby

Láska a vzťahy:

Nezadané Ryby, v tomto období máte sklon k určitej sebaľútosti, ale keby ste túto energiu pretransformovali do pozitívneho myslenia, tým, že vládne vaša planéta, môžete pritiahnuť osobu, ktorá splní vaše priania a bude vás milovať a obdivovať. Môžete ju stretnúť aj na pracovisku alebo na zahraničných cestách.

Zadané Ryby, neprenášajte vaše nálady do partnerského vzťahu a skôr sa zamyslite nad sebou, čo vám naozaj prekáža a s čím ste nespokojní. Prekonzultujte všetko so svojou polovičkou, nastaví vám iný uhol pohľadu a môže vás upokojiť. A vy prídete na to, že máte tendenciu robiť z komára somára, ale potrebujete len oddych, relax, lásku a trochu viac komunikovať.

Kariéra a financie:

Ak máte pocit, že v pracovnej sfére to nejde tak, ako by ste si to predstavovali, nenechajte sa blokovať strachom. Veci, s ktorými neviete pohnúť, pozastavte. Choďte ďalej a rozpracujte nové projekty alebo pracovné aktivity. Kým to doriešite, mimovoľne sa pohnú aj tie záležitosti, ktoré boli len na istý čas zablokované. Podstatný je len správny harmonogram a plánovanie.  A zachovajte si chladnú hlavu!

Zdravie:

Keby ste pociťovali závraty alebo únavu, v tomto období to môže byť pripísané aj tomu, že vaše obličky sú unavené.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom céder. Je to veľmi inšpiratívny, kreatívny a vznešený stro. Preto, keď si ho chytíte dvoma dlaňami, všetky tieto vlastnosti môže preniesť aj na vás a splniť vaše túžby a  ciele.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY