Ryby na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Ryby

Ryby

Láska a vzťahy:

Je veľmi pravdepodobné, že v októbri vás zasiahne skutočná sexuálna vášeň! Niekedy stačí, že sa usmejete, tajuplne sa zatvárite a objekt vášho záujmu vám aj sám skočí do siete… Tí, ktorí sú ešte nezadaní, môžu mať pocit, že asi nemajú na toho pravého či pravú šťastie, ale verte, že sa dočkáte – niekedy to skrátka iba trochu dlhšie trvá, ale výsledok nakoniec stojí za to! Na poli lásky vás čakajú veľké zmeny a s nimi príde aj nová chuť do života! Zadané Ryby, ktoré si chcú užiť chvíle vášne, nemali by svojho partnera príliš kritizovať a obmedzovať – v takom prípade by iba ťažko mohli rátať s chvíľami plnými lásky, harmónie a súzvuku duší. Ak budete postupovať s citom a partnera zahrniete nežnosťou, potom počítajte s poriadne horúcim a vášnivým októbrom…!

Kariéra a financie:

Je čas bilancovať, čo ste v práci dosiahli a zamyslieť sa nad tým, čo bolo efektívne, a čo nie. Veci, ktoré nič neprinášajú, ale vás iba zaťažujú, bez ľútosti čím skôr vypustite. Sústreďte sa na plnenie svojich úloh a nenechajte sa ničím zbytočne rozptyľovať. Pokiaľ ide o peniaze, tak tie sa u vás v októbri budú veľmi rýchlo míňať, ale ťažko zarábať – stanovte si radšej limit, koľko môžete minúť a nechajte si nejakú rezervu.

Zdravie:

Počas chrípkového obdobia dbajte úzkostlivo na časté umývanie rúk a dajte si pozor na ochorenia v oblasti krku a horných dýchacích ciest.

S pribúdajúcimi sychravými a premenlivými dňami dostáva zabrať aj vaša imunita, takže na nej popracujte, doprajte si vitamíny, dostatok tekutín a relax. Únava môže mať tiež za následok oslabenie imunity! Ak večer stále nedokážete vypnúť, stále myslíte na prácu a venujete sa jej, skúste si stanoviť hodinu, od ktorej jednoducho už nepracujete. Pomáhajú aj večerné rituály – napríklad večerná šálka čaju, prechádzka po čerstvom vzduchu, ktorá dobre prevetrá hlavu, či príjemný večerný kúpeľ. Môžete ich aj striedať, aby ste sa každý deň mohli tešiť na niečo iné…

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY