Ryby na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Ryby na mesiac septemberRyby

Láska a vzťahy:

V oblasti lásky sa u vás počas nasledujúcich dní môžu vyskytnúť určité nejasnosti, s ktorými si nebudete vedieť celkom rady. Toto obdobie nie je jednoduché a je dosť možné, že o svoje šťastie budete musieť aj zabojovať. Najkrajšie dni vás čakajú v polovici septembra,  ale nezadaní dobre urobia,  ak si ich budú užívať radšej s priateľmi – s ľúbostnými vzťahmi teraz radšej opatrne…  Napriek všetkému, vyzerá to tak, že by vás mohlo stretnúť niečo veľmi vzrušujúce a nezvyčajné – dajte tomu šancu a zamyslite sa nad svojimi snami. Ak nepozbierate svoju odvahu a neurobíte niečo pre to, aby aspoň dostali šancu uskutočniť sa, mohli by ostať iba vašou fantáziou – a to by bola predsa škoda…! 

Kariéra a financie:

 V práci je pred vami celkom úspešné obdobie, ale mali by ste sa mať na pozore pri podpisovaní zmlúv – nemali by ste nikomu slepo dôverovať, dokonca ani vtedy, ak spolu už dlho spolupracujete. Keďže budete mať pracovne dosť náročné obdobie, nemali by ste zabudnúť na pravidelné platby alebo mimoriadne výdaje – radšej o všetkom hovorte aj s ostatnými členmi rodiny, aby všetko nebolo iba na vašej hlave. Začiatkom i koncom mesiaca by mohlo prísť aj nejaké nečakané finančné prilepšenie.

Zdravie:

Žijete v strese a tým trpí najmä vaša psychika. Nemali by ste sa však uzatvárať do seba a do svojho sveta – mali by ste sa so všetkým zdôveriť svojmu partnerovi a so zdravotnými problémami zájdite k lekárovi. Nezanedbávajte svoj pitný režim a dávajte si pozor na prechladnutie, aby sa neskôr neprihlásili urologické problémy.

Čo vám radia víly? 

Pokladnica

Už dlho ste si veľmi želali, aby sa zlepšila vaša finančná situácia a zdá sa, že vaše želania a prosby boli vypočuté. Bohatstvo k vám môže prísť v podobe mnohých nečakaných spôsobov. Aj keď peniaze ešte nemáte poruke, ak budete veriť, že prídu, vysielate tým  energiu, ktorá ku vám pritiahne hojnosť. Keď sa tak začne diať, buďte za to vďační – zabezpečí vám to nekonečný prísun hojnosti.

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY