Škorpión na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Škorpión na mesiac aprílŠkorpión

Láska vzťahy:

Nezadaní Škorpióni, ste silní, ale zároveň aj veľmi citliví. V tomto období, s prichádzajúcou jarou, vás už môže chytiť melanchólia zo samoty. Nemaskujte ju navonok, že všetko je O.K. a že ste v pohode. Buďte sami sebou, uvoľnite vašu túžbu po láske, lebo pretvárkou nič nevyriešite. Ak ste schopní popracovať sami na sebe, vaša osobnosť pritiahne milého, veselého – a najmä, čo vy tak veľmi potrebujete – vášnivého partnera do vášho života… J

Zadaní Škorpióni, pre vás platí táto istá rada, ale, samozrejme, v trochu inej forme: Oheň vášne, ktorý vo vás začne v tomto období horieť, neprenášajte na inú osobu ako na svojho životného partnera, lebo by ste sa mohli popáliť. Ale opačne,  ak tento oheň použijete na rozpálenie trvalého vzťahu,  oživí sa vatra starej lásky a vy sa vrátite v čase na začiatok vašich romantických začiatkov… 🙂

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti môžete dostať zaujímavé nové ponuky, ale pozor: Buďte obozretní a detailne si overte, či sa tá zmena oplatí a čo vám môže dať ešte momentálna práca, lebo u vášho znamenia nastanú veľké zmeny v kariérnej oblasti najskôr až od augusta.

Zdravie:

V tomto období môžete mať veľmi citlivý žalúdok, pozor na prehnané jarné diéty – všetko treba robiť s mierou! Pite veľa tekutín.

Váš kvet: Levanduľa.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY