Škorpión na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
4 votes, average: 3,25 out of 54 votes, average: 3,25 out of 54 votes, average: 3,25 out of 54 votes, average: 3,25 out of 54 votes, average: 3,25 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Škorpión na mesiac decemberŠkorpión

Prognóza na rok 2019:

Škorpióni, ak ste v minulých rokoch mali pocit, že ste sa plavili na rozbúrenom mori, tento rok vaša loď zakotví v bezpečnom slnečnom prístave. Všetko, za čo ste bojovali, sa zúročí, aj v láske, aj v pracovnej oblasti. Ak žijete v trvalom zväzku, partner bude mať snahu vrátiť vám vašu lásku, starostlivosť a viac si bude vážiť to všetko, čo zo seba dávate. Ak sa tak nestane a vy ste nespokojní, prebehne veľmi rýchly a oslobodzovací proces, až sa budete sami sebe čudovať, ako v sebe nájdete vnútornú silu. Nová láska na seba nenechá dlho čakať…

Nezadaní Škorpióni, už od marca môžete stretnúť životnú lásku. Bude to osoba, ktorej nejakým spôsobom budete pomáhať, ktorá sa bude nachádzať v nejakej zlej životnej situácii. Vaša dobrosrdečnosť a sila môže byť ocenená vďakou, láskou a vernosťou.

V pracovnej oblasti si môžete udržať vašu stabilitu a finančný rozmach. Je vám to súdené, lebo teraz sa vám zúročí vaša dlhoročná mravčia práca, úsilie pracovať a riešiť veci spravodlivo a v prospech všetkých.

Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na správne dýchanie, pichanie pri srdci – z psychologického hľadiska to môže mať význam, aby ste neriešili ľudí, ktorí za to nestoja.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY