Škorpión na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Škorpión

Škorpión na mesiac júl

Láska a vzťahy:

Nezadaní Škorpióni sa v tomto období tak trochu duševne zmietajú. Chceli by si užiť aj letné flirty a radovánky, ale taktiež by si chceli nájsť aj partnera na usadenie. Z tohto môže vzniknúť kolotoč krátkodobých zážitkov a sklamaní, ktoré môžu viesť aj do sebaľútosti. Podľa hviezd by som vám poradila, aby ste si užili leto.  Na jeseň už  s chladnou hlavou začnite vnímať potenciálnych adeptov  (a bude ich okolo vás dosť) aj cez ich ľudské kvality… budete úspešní!

Zadaní Škorpióni, v stabilnom partnerstve by vám hviezdy mali priať, vaše puntičkárske znamenie už má určite naplánovanú dovolenku s partnerom, ale nepokazte si ju tým, že sa úplne vysilíte, aby ste pred dovolenkou všetko stihli. Ono vás to počká. Dovolenku si máte zaslúžene užiť, a nie tam prísť úplne vyšťavení a bez energie. J

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti môžete mať teraz náročné obdobie, preto si treba premyslieť, čo treba vyselektovať, uzavrieť a nedávať do toho zbytočnú energiu. Netreba mať strach zo zlyhania a z toho, že neprídu nové možnosti, lebo v jesennom období aj vás čakajú nečakané a excelentné výzvy. Preto si svoju energiu šetrite a dávkujte.

Zdravie:

Dávajte si pozor najmä pri športových alebo náročných fyzických aktivitách, aby ste si nepresilili slezinu a nespôsobili sami sebe pruh. Všetko s mierou!

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Škorpióna: 

Do kúpeľa si pridajte vanilkový olej a trochu pomarančovej kôry. Zažnite sviečky maslovej farby.

Save

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY