Škorpión na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

SkorpionŠkorpión

Láska a vzťahy:

Nezadaní Škorpióni, v tomto období ako keby ste neboli v dobrej duševnej rovnováhe… Nie je správny čas na stabilné partnerstvo, ale dobrá nie je ani samota. Preto až do vašich narodenín by ste sa oveľa lepšie cítili vo voľnom životnom štýle a la „deti kvetov“. J 🙂 Trvácnejší vzťah príde až na sklonku jesene…

Zadaní Škorpióni, neberte na seba celú váhu finančných problémov rodiny, nechcite zvládnuť všetko sami. Odhoďte svoju hrdosť, zvolajte rodinnú poradu, s partnerom či rodinou, a spolu prídete na tú správnu stratégiu. Napätie opadne a vás to zblíži.

Kariéra a financie:

Veľmi dobré obdobie na začatie dlhodobých a finančne veľmi atraktívnych projektov, ale pozor, komu o tom poviete, s kým do toho pôjdete a nedajte na dobré slovo – všetko si zmluvne ošetrite!

Zdravie:

Pozor na zápal močových ciest a na funkciu obličiek.

Vaše minulé životy:

Francúzsko – výrobcovia voňaviek, burzoví makléri a šermiari.

Kuba – výrobcovia rumu a cigár, majitelia plantáží.

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY