Škorpión na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

SkorpionŠkorpión

Láska a vzťahy:

Nezadaní Škorpióni, v blízkej budúcnosti by sa mohla vo vašej blízkosti vyskytnúť osoba, ktorá by veľmi jemne a opatrne začala prejavovať lásku. Situácia by sa mohla skomplikovať zápletkou, že to vycíti niekto, kto vám v minulosti citovo ublížil a teraz sa bude chcieť vrátiť…

Buďte silní a pošlite ho preč! Dajte šancu novej láske, ktorá sa do budúcnosti môže rozvinúť do hlbokého a stabilného vzťahu plného vášne.

Zadaní Škorpióni, môže u vás prevládať určitá vnútorná nespokojnosť a vy si ani neviete vysvetliť, odkiaľ pramení. Ale našťastie, vesmír vám praje, pretože máte pri sebe tolerantnú a láskyplnú osobu, ktorá vám vytvára oázu rodinného pohodlia. Tak ju patrične oceňte s nejakým darčekom alebo pozvaním na spoločnú dovolenku.

Kariéra a financie:

V pracovnej a kariérnej oblasti máte v sebe plno nadšenia a elán púšťať sa do nových projektov a zlepšovákov, ale skôr než zažnete zápalnú šnúru, prekonzultujte to so svojimi nadriadenými a dobre si overte aj finančný rozpočet. Iba tak vám vaša práca bude prinášať radosť.

Zdravie:

Dávajte si pozor na tráviaci trakt. Nepreháňajte to ani s jarnými očistami, ale v zdravej strave bohatej na vitamíny a minerály doprajte svojmu žalúdku to, čo si praje.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne bohyňa Izis a z kameňov koral a perla. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY