Škorpión na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Škorpión na mesiac marecŠkorpión

Láska a vzťahy:

Nezadaní Škorpióni v tomto období môžu až veľmi precitlivene reagovať na samotu a pociťovať smútok z toho, že nemajú pri sebe spriaznenú dušu. Tým, že sú veľmi priateľskí a majú okolo seba ľudí, ktorým v minulosti pomohli, môžu očakávať, že priateľský okruh ich decentne zoznámi s veľmi milou osobou, vhodnou na kvalitné partnerstvo.

Zadaní Škorpióni v tomto období môžu byť podvedome veľmi žiarliví na svojich partnerov. Treba si zvážiť, či ich pocity sú opodstatnené, alebo len nie sú vyrovnaní sami so sebou. A určite treba začať tento stav riešiť s dialógom a pozorovaním partnera, ale najmä sebaláskou, sebaúctou a sebapoznávaním. Začnite si plniť svoje sny, začnite sa o seba starať, liečte svoju dušu, aby ste boli spokojní sami so sebou a takto sa vám vytvorí aj harmonické partnerstvo – či už staronové, alebo nové. 🙂

Kariéra a financie:

Buďte opatrní, pretože v tomto období by ste mohli dostať lákavé ponuky, aj prostredníctvom známych, na novú lukratívnu prácu. Ale treba si zvážiť, aké hodnoty by ste opustili a naozaj sa treba dôkladne informovať, či tá nová vízia je adekvátna vašim predstavám a prípadným rizikám…

Zdravie:

Dávajte si pozor na zápaly a infekcie močových ciest.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom agát, ktorý si chytíte dvoma rukami, povedzte mu o svojich snoch a víziách, otvorene a v tichosti sa zdôverte, aké sú vaše túžby ohľadom lásky a medziľudských vzťahov a tento opojný strom vám pohladí dušu a splní vaše želania.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY