Škorpión na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Škorpión na mesiac septemberŠkorpión

Láska a vzťahy:

Škorpióni, u vás sa v septembri všetko bude točiť okolo lásky a partnera. Budete plní vášne a vzduch okolo vás bude nabitý erotikou. Napriek tomu, že väčšina ľudí sa v tomto čase zvykne naplno venovať svojim pracovným povinnostiam, u vás budú na prvom mieste veci srdca a vaše túžby – a to je dobre. Počúvajte hlas svojho srdca a ak sa náhodou vo vašom vzťahu nahromadili nejaké problémy, neodkladajte ich riešenie na neskôr, či na neurčito – čím viac by ste to odkladali, tým by to mohlo byť pre váš vzťah horšie. Keďže v oblasti lásky vám hviezdy v tomto čase ponúkajú veľa šancí a príležitostí, nič by pre vás nemalo byť problém. Aj nezadaní majú veľkú šancu upútať  a nájsť si partnera – vaša príťažlivosť je v tomto čase značne silná.

Kariéra a financie: 

V práci je dôležitá dobrá stratégia – potom sa bude aj dariť a konkurencia nebude mať žiadnu šancu. Tí, ktorí teraz hľadajú prácu, môžu sa tešiť na zaujímavé príležitosti. Veľmi dôležité je pre vás, aby ste boli existenčne zabezpečení a ak sa naskytne taká príležitosť, dokážete hotové divy. Študenti budú mať náročné obdobie a bude pre nich dosť náročné po prázdninách znovu naštartovať, ale ak zavedú do vecí systém a poriadok, zvyknú si na nový režim ľahšie.

Zdravie:

Možno by ste sa mali trochu viac povenovať svojmu zdraviu a zamyslieť sa nad tým, čo vám nerobí dobre – žeby niektoré aktivity, ktorým holdujete vo svojom voľnom čase? Dávajte si pozor na to, čo a koľko zjete a nájdite si čas na pohyb, ktorý pomáha telu i uvoľneniu mysle. Namiesto bláznivých rekordov vo fitnesscentre choďte radšej častejšie na prechádzku a vyvetrajte si hlavu.

Čo vám radia víly?

Ochrana

Ak často intenzívne myslíte na to, aby ste boli vy, vaši blízki a váš domov v bezpečí, alebo ste sa za to modlili, upokojte sa – vaše obavy sa môžu rozplynúť – ste v bezpečí. Postarala sa o to Nebeská láska, lebo ste o to požiadali. Uvoľnite sa teda a buďte bezstarostní – takto bude vaša energia nasmerovaná zmysluplným, kreatívnym smerom.

Save

Save

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY