Škorpión na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Ani sme sa nenazdali, a leto už pomaly odovzdáva svoje žezlo jeseni. Odchádzajú horúčavy a príroda pomaly, ale isto začína hýriť tými najkrajšími farbami, ktoré nás fascinujú. Veríte, že na mnohých očarujúcich miestach prírody ešte stále žijú neviditeľné bytosti, ktoré si môžeme privolať na pomoc a dokonca ich možno aj na chvíľu uvidieť…? Víly, škriatkovia, elfovia, serafíni veru nie sú len legendy. V dnešnom drsnom materiálnom svete však ľudia na nich akosi zabúdajú… Svet na druhej strane však existuje.

Zem víl alebo Elphame je sféra duchov, ktorá existuje zároveň s naším svetom. Miesta pre kontakt s nimi, takzvané magické brány, sú napríklad brány na starých cestách a chodníkoch, mosty, brody, studne, jazerá, rieky a moria, rázcestia, ale aj ostrovy. Nájdeme ich pri kamenných kruhoch alebo vztýčených kameňoch, v jaskyniach, horách, lesoch, tri dni pred splnom alebo počas splnu…

Ak budeme mať šťastie, môžeme sa s nimi stretnúť na úsvite, alebo pri západe slnka. Nástup kresťanstva urobil všetko pre to, aby tento čarovný a mystický svet zavrhol, ale možno neviete, že ešte do polovice 20. storočia v každej írskej dedine bol niekto, kto sa spájal v mene ochrany dediny s týmito bytosťami.

Ak ste trošku senzitívni, máte čisté srdce a veríte na tento starý svet, môžete sa pokúsiť o stretnutie s nimi. Je dobré mať pri sebe rozmarín a štvorlístok a byť niekde na tých miestach, ktoré sme vám vymenovali, aby ste sa mohli s nimi stretnúť. Každému z Vás podľa znamenia poradíme, ktorú bytosť z tohto zabudnutého magického sveta by ste si mohli privolať…

Vaša Katarína

Škorpión na mesiac septemberŠkorpión

Láska a vzťahy:

Nezadaní Škorpióni, ak sa cítite osamelo, zamyslite sa nad tým, čo pre to robíte, aby ste našli vzťah…? Stačí, keď trošku dáte bokom prácu a koníčky a vyrazíte si s priateľmi do víru zábavy. Aj keď od toho nebudete očakávať nič, práve v tomto prostredí by ste mohli stretnúť pre vás vzrušujúcu osobu.

Zadaní Škorpióni, ak po letných dovolenkách máte pocit, že by ste potrebovali trošičku váš voľný čas, nerobte to „na tajňáša“, ale otvorene sa dohodnite s partnerom, že vo voľnom čase sa každý z vás môže stretnúť so svojím okruhom priateľov, ktorý nemusí byť nutne váš spoločný. Týmto štýlom môžete vniesť do vášho spoločného vzťahu viac oživenia a dôvery.

Kariéra a financie:

Ak máte dlhodobý pocit, že v pracovnej oblasti sa nedostávate k zaujímavým a kreatívnym činnostiam, skúste sa o tom porozprávať s kompetentnými osobami a keby sa vám dvere neotvárali ďalej, začnite si robiť prieskum na nové obzory, ktoré by ste začiatkom roku 2019 mohli k vašej spokojnosti realizovať.

Zdravie:

Po letných ochutnávkach z dovolenky by ste si mohli urobiť detoxikáciu pečene. Odporúčam pestrec mariánsky – v akejkoľvek forme.

Magická bytosť, s ktorou by ste sa mohli skontaktovať a ktorá by vám mohla pomôcť splniť tajné želanie:

Nymfy – víly žijúce v mori, riekach a jazerách. Ak ich poprosíte na brehu a nevstúpite do vody a nakoniec poďakujete za to, že by vám želanie mohli splniť, tak sa tak stane… 😛 

Save

Save

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY