Strelec na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Strelec

strelec

Láska a vzťahy: 

Nezadaní Strelci, v tomto období nemajte očakávania, že stretnete niekoho práve na dovolenke. Nech dovolenka je dovolenkou – užite si to, zrelaxujte a berte to tak, že je to možno naposledy, že si to takto single vychutnávate, lebo koncom októbra a začiatkom novembra stretnete niekoho, kto si vás od seba nepustí už ani na milimeter… J

Zadaní Strelci, v tomto období na vás dolieha vyčerpanie z každej strany. Toto obdobie vám už onedlho končí, partner a rodina vám bude z každej stránky oporou, stačí len povedať, čo od nich očakávate, urobia všetko, čo si len zaželáte, lebo vnímajú vašu vyčerpanosť a budú vás chcieť odbremeniť. Vo vašom partnerstve a rodine môžete očakávať dlhodobú istotu, lásku a harmóniu.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti sa tiež riadite prístupom, že bez vás to nejde. Ale vaše sily sú už vyčerpané – musíte preniesť a rozdeliť časť pracovných aktivít aj na vašich kolegov. V jesennom období vás môže sklamať, že vaše finančné ohodnotenie bude menšie ako ste počítali. Naozaj je na zváženie, akým smerom budete pokračovať na budúci rok… Buď sa prehodnotia priority na momentálnom pracovisku, alebo sa poobzeráte po iných možnostiach, ktoré pre vás budú časovo aj finančne oveľa prijateľnejšie.

Zdravie:

Dajte si pozor na problémy v ústnej dutine a so zubami. 

Dovolenka pre vaše znamenie:

Kanada, Srí Lanka

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY