Strelec na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Strelec na mesiac decemberStrelec

Prognóza na rok 2019:

Strelci, tento rok prišiel čas, aby ste vašu láskyplnú energiu vložili tam, kde je to najviac potrebné – a to je hlavne vaša rodina! Lebo tento rok ona bude vašou prioritou. Venujte vašu slnečnú lásku partnerovi, deťom, či sú malé, alebo veľké, vašim rodičom a budete sa cítiť aj vy šťastnejší. Nerozdávajte sa ľuďom, či už v kamarátskej sfére, alebo v oblasti pracovnej, ktorí si to nezaslúžia a ktorí na vás parazitujú! Pôjde to ľahko, lebo tento rok vám vesmír dá energiu, aby ste viac vnímali a rozlišovali, kto je podstatný a kto nie.

Zadaní Strelci budú mať krásny a harmonický vzťah a budú si vychutnávať prítomnosť svojej rodiny. Nezadaní Strelci, v prvom polroku ešte stále budete so sebou viesť vnútorný boj, či vstúpiť do stabilného partnerského vzťahu, alebo sa nevzdať svojej slobody. Ale anjeli budú nápomocní, privedú vám do života v druhom polroku človeka, ktorý bude mať všetky charakterové črty, ktoré si vy ceníte a nájdete naozajstnú hlbokú lásku.

V pracovnej oblasti, aj keď sa vám bude dariť a ste už zafixovaní dlhodobo na tom istom pracovnom mieste, tento pokoj vo vás vyvolá akýsi nepokoj a v mesiaci júl príde príležitosť, keď to môžete všetko zanechať a zariskovať, ale prinesie vám to zmenu, nové vyhliadky, vnútorné oslobodenie a finančnú slobodu. Snažte sa mať pracovnú sféru tam, kde budete mať najviac osobnej slobody v rozhodovaní.

Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na členky – hrozia vám

úrazy a prechladnutia. Z psychologického hľadiska to môže znamenať to, aby ste sa nebáli pohnúť malými krôčikmi vpred – tam, kde je to potrebné.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY