Strelec na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Strelec na mesiac júl

Strelec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, okolo vás je energetický vír. Zoznamujete sa, nadchnete sa, utekáte… Stačilo by si sadnúť, počúvať svoju dušu a srdce, lebo vy ste už pred minimálne mesiacom spoznali tú správnu osobu, len nejaké nedorozumenie vás rozdelilo…  Ak vám vesmír a váš cit pošepká to meno, skúste sa dotyčnej osobe len tak kamarátsky a nenásilne ozvať a budete milo prekvapení… .-)

Zadaní Strelci, nesmiete byť vo vzťahu až tak 100-percentne obetaví, lebo aj vy máte svoje energetické limity. Nechráňte tak veľmi svojho partnera, upozornite ho a vyzvite ho na dialóg o vašich potrebách a pocitoch. Pripomeňte mu minulosť, aké to bolo pekné, keď ste ešte robili všetko spolu a obnovte tie staré časy na dovolenke vo dvojici, na mieste, kde ste už niekedy boli takí šťastní z prítomnosti toho druhého…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti tiež znížte tempo. Ak máte možnosť pretransformovať si pracovné aktivity domov, urobte si selekciu toho, čo sa vám vyplatí, a čo nie. Vypustite to, čo vám nezarába a čo vás nebaví. Opustite tieto veci a s touto ozdravujúcou energiou si pritiahnete nové a zaujímavé pracovné možnosti, ktoré vás naplnia psychicky, aj finančne.

Zdravie:

Dávajte si pozor na zápaly ďasien, vo voľnom čase riešte preventívnu prehliadku u zubára. Určite sa to oplatí pred dovolenkou.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Strelca: 

Do kúpeľa pridajte ružový olej  a zapáľte cyklámenové sviečky. Kúpeľ môžete posypať ružovými lupienkami ruží.

Save

Save

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY