Strelec na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

strelec

Strelec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, na vás sa obzvlášť vzťahuje dnešná tematika minulých životov, lebo vo veľmi krátkej dobe a za zvláštnych okolností stretnete človeka, z ktorého budete mať pocit, že už poznáte jeho gestá, jeho elektrizujúce objatie a spoločné zmýšľanie, ktoré okolo vás vytvorí magický kruh, kde budete len jeden pre druhého a svet sa okolo vás zastaví… 🙂

Zadaní Strelci si budú užívať zvýšenú priazeň a pozornosť svojho partnera, ktorý sa po dlhej dobe nečakane otvorí a s láskou poďakuje za vašu obetavosť a všetko, čo preňho a rodinu robíte.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti sa držte tej línie, ktorú teraz máte. Tá bude napredovať, rozvíjať sa a posunie vás to na rebríčku hodnôt aj financií niekam ďalej. Nie je vhodné v tomto čase meniť zamestnanie alebo začať podnikať.

Zdravie:

Dávajte si pozor na krvný obeh. Pite veľa tekutín, aby ste nemali hustú krv, skúste vypnúť myseľ a oddychujte. Vaša duša potrebuje viac sebalásky…

Vaše minulé životy:

Monte Negro (Čierna hora) – vedma, bojovník za slobodu, vodca kmeňa, rybár, kočovní umelci.

Írsko – výrobca whisky, majiteľ zájazdového hostinca, wiccánska čarodejka, keltská tanečnica, bardi.

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY