Strelec na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Strelec na mesiac májStrelec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, aj u vás Slnko podporí vaše znamenie ohňa a priam až magicky budete priťahovať osoby, ktoré budú po vás vášnivo túžiť, preto leto môže byť jeden kolotoč zaujímavých stretnutí a flirtov. V jesennom období vás to už pomaly vyčerpá a vtedy sa objaví niekto s veľkým srdcom, ktoré vám bude chcieť darovať a nenásilne vás skrotí do pohody… .

Zadaní Strelci, neberte na seba všetky problémy partnera a rodiny, lebo môžete na to doplatiť totálnou vyčerpanosťou a melanchóliou. Zvolajte rodinnú poradu pri dobrom obede a vysvetlite im situáciu. Rozdeľte úlohy a uvidíte, že sa vám uľaví. Lebo ako hovorí príslovie: Nemému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie… Odbremenia vás, vy budete šťastnejší a spokojnejší, čo sa odrazí aj vo vašom intímnom živote. J

Kariéra a financie:

V pracovnej a kariérnej oblasti sa blýska na lepšie časy. V tomto období musíte už preklenúť posledné prekážky, ktoré sa týkajú presviedčania alebo vyjednávania. Najmä sa netreba zastaviť a dokončiť to, čo ste začali. Najneskôr do augusta sa vám to všetko vráti úspešným zavŕšením a finančným ohodnotením vášho doterajšieho úsilia.

Zdravie:

Dávajte si pozor na búšenie srdca a na tlakové výkyvy. Odporúčala by som v tomto čase viac si merať tlak a venovať sa dychovým cvičeniam. Popíjajte čaj z ibišteka.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne Bohyňa Maat  a z kameňov nefrit. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY