Strelec na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Strelec na mesiac marecStrelec:

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, tým, že ste tretie znamenie ohňa, veľmi rozvážne máte premyslené, akého partnera by ste si predstavovali po svojom boku. Jar a prvé slniečko vám túto osobu pritiahne, len dobre vnímajte a načítavajte signály, ktoré k vám budú prichádzať – či už na pracovisku,  alebo na priateľskom posedení… Nový vzťah vám onedlho zaklope na dvere. 🙂

Zadaní Strelci, pohlcuje vás kopec problémov okolo rodiny, v pracovnej sfére a vaša milá povaha chce každému vyhovieť… Preto, keď sa na chvíľu zastavíte a zadívate sa do smutných očí vášho partnera, nemajte pocit, že chce veľa… možno len chvíľu pre seba, pohladenie, dobré slovo, aby cítil vašu prítomnosť a lásku. Verte, že vám to oplatí vďačnosťou, úctou a láskou.

Kariéra a financie:

Bolo by potrebné trochu zastať a popremýšľať nad sebou, či nevydávate zbytočnú energiu tam, kde to nepadne na úrodnú pôdu. Realizujte svoje pracovné plány viac v prospech seba a najmä sa obracajte smerom, kde budete finančne ohodnotení. Nebude núdza pracovať aj na viacerých projektoch, len si to musíte rozdeliť tak, aby ste z toho mali aj radosť, aj financie.

Zdravie:

Nepodceňujte bolesti zubov – ak celú záležitosť podceníte, problémy sa môžu stupňovať a napokon aj tak skončíte v lekárskom kresle.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom čerešňu, chyťte ju oboma dlaňami a poproste ju o životodarnú miazgu a energiu. Naplní vás silou a prelieči vás svojou energiou.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY