Váhy na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Váhy na mesiac aprílVáhy

Láska a vzťahy:

Nezadané Váhy, v tomto období ste plní plánov, pokiaľ ide o vašu sebarealizáciu a pracovné vyhliadky. Ste vo víre neustáleho kolotoča povinností a udalostí, nebude teda pre vás problém nadviazať vzťah, ale musíte pre to aj niečo urobiť. Najlepšie urobíte, ak zájdete do spoločnosti a vo víre nočného života by ste mohli spoznať osobu, s ktorou by ste mohli stráviť atraktívnu dovolenku.

Zadané Váhy, máte pred sebou veľmi dobré obdobie, s partnerom máte spoločné plány, sťahovanie, rodičovstvo, máte skrátka zelenú… J Ale minca má aj dve strany. Tí, ktorí sa vo vzťahu dusíte, v blízkom období  vám konštelácia hviezd uľahčí odchod a dodá vám silu začať nový život.

Kariéra a financie:

Aj v pracovnej oblasti máte zvláštne obdobie. Prijmite aj menej atraktívne pracovné úlohy, lebo bude to len vaša skúška  a cez toto sa vám otvoria dvere k väčším a zaujímavým pracovným príležitostiam. A s týmto sa budete vedieť aj lepšie finančne zabezpečiť.

Zdravie:

Dávajte si pozor na končatiny a starajte sa o svoje nohy a chodidlá. Doprajte si kúpele s morskou soľou. Tak, ako vaše telo, aj nohy potrebujú rozmaznávať rôznymi bylinkovými krémami a gélmi.

Váš kvet: Konvalinka. 

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY