Váhy na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Váhy na mesiac február 2018Váhy

Láska a vzťahy:

Všetko je vo vašich rukách! Bude o vás veľký záujem, môžu sa okolo vás vyskytovať osoby, ktoré to s vami budú myslieť naozaj vážne, tak si to nepokazte! Nepreháňajte to so skepticizmom a sarkastickým humorom, ktorý síce používate ako obranu, ale v tomto období by sa vám to nemuselo vyplatiť, pretože by ste mohli odplašiť adepta na vážny trvalý vzťah.

Kariéra a financie:

V tomto období by sa vám malo veľmi pozitívne dariť. Môžete dostať viac pracovných ponúk, alebo sa zúčastniť na zaujímavých pracovných projektoch, ale pozor, aby ste sa nezaviazali na viacerých miestachJ Mohol by totiž ľahko vzniknúť chaos a nervozita – tak si vyberte len to, čo je pre vás top!

Zdravie:

Dávajte si pozor na obličky, prechladnutie od nôh a venujte pozornosť svojim kolenám!

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti: 

Orchidea a rozmarín

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY