Váhy na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Váhy na mesiac február 2018Váhy

Láska a vzťahy

Nezadané Váhy, dôstojne znášate vašu samotu, ale keď v jarnom období vás už depka prepadne úplne, stretnete osobu za veľmi zaujímavých okolností. Na začiatku s ňou budete riešiť nejaký problém a budete sa možno aj hádať. Ale v jednom momente vzlietne medzi vás anjelik Amor a strelí šípy do vašich sŕdc. A z tej nepríjemnej osoby vo vašej blízkosti, s ktorou ste sa možno aj hádali, sa zrazu môže vykľuť milujúca a chápavá osoba, ktorá prejaví o vás hlbší záujem.

Zadané Váhy, hviezdy ukazujú, že aj cez váš trvalý partnerský vzťah sa prehnala búrka, z ktorej na vás dopadá smútok. Ale vy, ako napokon všetko, to vyriešite diplomaticky. Dáte ešte vášmu partnerovi šancu a podmienky a budete čakať. Ak ich neprijme, a vy sa budete naďalej cítiť vo vzťahu frustrovaní a osamelí, najneskôr v letnom období sa vo svojom vnútri presvedčene oddelíte od partnera a vydáte sa vlastnou cestou. Ak sa to stane takto, na novú lásku nebudete čakať dlho. Viac je to teraz teda v rukách vášho partnera…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti sa vám bude dariť udržať si vašu pozíciu – nenechajte sa ovplyvniť – možno aj neprajnými kolegami, ktorí vám závidia. Budete musieť síce zabojovať s mašinériou byrokracie, ale nevzdávajte to, prinesie vám to úspech, presadí sa vaša pravda a môžu sa otvoriť aj nové možnosti kariérneho a finančného rastu.

Zdravie:

Vyčerpanému organizmu môžu chýbať vitamíny a týmto sa ľahšie môžete dostať do problémov s vírusovými ochoreniami.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY