Váhy na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

VáhyVáhy

Láska a vzťahy:

Nezadané Váhy, v tomto roku, keď vládne pes, ktorý má veľa spoločných aspektov s vaším znamením, sa budete vážne zamýšľať nad dlhodobým a trvalým vzťahom.

Máte všetko premyslené do detailov. Viete, čo chcete a v jesennom období sa vaše vizualizácie môžu do bodky naplniť. Ale len pod jednou podmienkou. Zabudnite na minulosť, odpustite, ak vám niekto ublížil a spravte hrubú čiaru!

Zadané Váhy: Ak sa zmietate v pocitoch, že partnerove správanie sa zmenilo, že niečo nesedí, máte dobré obdobie zabojovať a pýtať si odpovede na nezodpovedané otázky. 

Ako každému znameniu v tomto období, aj vám radím spoločnú dovolenku. Ste veľmi inteligentné znamenie. Ak budete mať pocit, že vaša snaha nepadla na úrodnú pôdu, treba sa zamyslieť, ale už len v tom zmysle, že čo ďalej a už len sám za seba.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti by ste sa v momentálnom období mali zdržiavať na mieste, kde sa vyvíja najsilnejšia pracovná aktivita. Nestraťte kontrolu nad pracovným virvarom. Buďte na mieste činu, nesmie vám nič ujsť. Je to podstatné aj preto, aby ste si s pokojným svedomím  mohli užiť dovolenku a týmto sa formuje  aj vaša budúca kariéra. Samozrejme, s tým súvisia aj príslušné financie.

Zdravie:

Pozor na reumatické zápaly, najmä v oblasti drieku a lýtok. Aj v lete sa dá prechladnúť!

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Váhy:

Do kúpeľa pridajte fialkový olej, zapáľte fialovo-strieborné sviečky a pridajte zopár lupienkov modrých hortenzií.

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY