Váhy na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

VahyVáhy

Láska a vzťahy:

Nezadané Váhy, ak túžite po partnerstve, upustite trochu zo sebaľútosti a vizualizácie dokonalého partnera. Odhoďte svoju masku, buďte sami sebou a uvidíte, ako vám v krátkej dobe polichotí záujem o vaši osobu. Budete mať okolo seba viacerých adeptov, z ktorých si môžete vyberať.

Zadané Váhy, výborné obdobie na riešenie partnerských problémov, ktoré vás už dlhšie vnútorne dusia. Nenaznačujte partnerovi v hieroglyfoch, nezahmlievajte, ale dajte zo seba všetko von. Buď to padne na úrodnú pôdu a partnerstvo sa stabilizuje, alebo je čas porozmýšľať, akou cestou chcete ďalej pokračovať vo svojom živote.

Kariéra a financie:

Nabrali ste si na seba toho veľa, je čas si poupratovať, čo sa v pracovnej a kariérnej oblasti oplatí, a čo nie. Zamerajte sa len na jednu cestu. Vaša intuícia vám našepká, ktorá je tá správna a vedzte, že v jesennom období vám to prinesie osobný úspech i finančnú spokojnosť.

Zdravie:

Zdravotne pozor na zápal dutín. Nepodceňujte symptómy, lebo by vám to mohlo prejsť do akútneho stavu.

Vaše minulé životy:

Brusel – právnik, diplomat, čipkár.

Tibet – duchovný vodca, výrobca zvonov, zberatelia vzácnych bylín a výrobcovia čajov.

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY