Váhy na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Váhy na mesiac májVáhy

Láska a vzťahy: 

Nezadané Váhy, tarot lásky vám ukazuje vo svojich symboloch zvláštne okolnosti, ktoré sa okolo vás teraz môžu diať. Vo veľmi blízkom okolí môže o vás prejavovať záujem niekto, kto síce bude vyžarovať veľmi silnú energiu, ale nemá ešte doriešenú svoju minulosť s niekým… Treba si zvážiť okolnosti a skúmať správanie sa tejto osoby. Ak budete mať pocit, že ste na druhej koľaji, choďte ďalej, aby ste sa zbytočne nezamotali v bludnom kruhu. Ak to zvládnete, čaká vás na sklonku jesene láska s plnohodnotným partnerom.

Zadané Váhy, ak máte pocit, že váš partner sa zdržiava viac na sociálnych sieťach než by bolo primerané, nemusíte mlčať, ale diplomaticky a so stíšeným hlasom si to s ním razantne vydiskutujte. Vaša sila osobnosti ho prinúti k tomu, aby sa vrátil do reálneho života.

Kariéra a financie:

Ak rozmýšľate nad podnikaním, alebo máte pocit, že by ste v práci mohli postúpiť, v tomto momente ešte nie je správny čas na realizáciu, iba na prípravu a skúmanie okolností vašich predstáv. Nádejný stabilný výsledok a zmena by sa mohli dostaviť medzi septembrom a decembrom. Ak budete mať všetko premyslené a overené, ale najmä – budete v tejto novej sfére mimoriadne opatrný a čo najviac samostatný, úspech nenechá na seba dlho čakať.

Zdravie:

Pozor na zápaly v hrdle, ak by ste mali dlhodobý problém, myslite na prevenciu mandlí. Popíjajte čaj z repíka alebo si pripravte kloktadlo pridaním tinktúry zo šalvie.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne Boh Ra a kameň Tigrie oko. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY