Váhy na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Váhy na mesiac marecVáhy

Láska a vzťahy:

Nezadané Váhy, ide jar a vy túžite po láske a chceli by ste nadviazať známosť so spriaznenou dušou. Možno aj máte pripravený presný plán, ako na to, ale v partnerstve to niekedy podľa presného plánu nevychádza…:-) Preto nechajte veciam voľný priebeh, skúmajte svoje okolie a niekedy gestá prezradia viac ako slová. Partnerstvo nájdete tam, kde to najviac nečakáte a pri osobe, o ktorej by ste si vôbec nemysleli, že to bude práve ona, čo vás očarí svojím duchom, humorom a komunikatívnosťou.

Zadané Váhy: Vo svojich vzťahoch si treba urobiť jarné upratovanie. Ak sa nejaký problém dlhší čas ťahá, treba partnera pritlačiť k múru, aby sa vyjadril, čo on mieni robiť ďalej pre váš vzťah. Potom zvážte ďalšie kroky a riešte veci už len s ohľadom na seba, alebo  tak, aby to bolo pre vás vyhovujúce.

Kariéra a financie:

Ak zvažujete v pracovnej oblasti zmeny, sadnite si sám so sebou 🙂, či naozaj je vhodná doba pustiť sa do nových vecí, alebo či si nedáte trošku pauzy a nájdete si cieľ, kde by ste sa chceli realizovať v pracovnej sfére, ktorá by vás napĺňala a bola aj ohodnotená. Tento rok na to máte zelenú!

Zdravie:

Je možné, že vás potrápia bolesti hlavy od krčnej chrbtice, pohybový aparát. Určite začnite so športom, ktorý je ušitý na vašu mieru, kde by ste si vyplavili zlé energie, ktoré ste počas minulého roku nazbierali.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom gaštan, chyťte ho oboma rukami a poproste ho o uzdravenie vášho tela, mysle a duše. Úľava sa dostaví vo veľmi krátkom čase.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY